fbpx
Connect with us

Tri makina përfshihen nga zjarri në Shkup, shkaktohet vetëm dëm material

Maqedoni

Tri makina përfshihen nga zjarri në Shkup, shkaktohet vetëm dëm material

Gjatë ditës së sotme diku rreth orës 9 të mëngjesit në rrugën Otokar Kershovani në afërsi të Rektoratit janë përfshirë nga zjarri tri makina. Fillimisht zjarri ka shpërthyer në makinën Opel Korsa, supozohet nga ndonjë defekt dhe më pas zjarri ka kapluar edhe dy makina të tjera të parkuara në afërsi të Opel Korsa.

Nga ky aksident nuk ka persona të lënduar, por vetëm është shkaktuar dëm material tek makinat të cilat pjesërisht u përfshinë nga flakët.

Loading…

More in Maqedoni

Te fundit

Facebook

Populare

To Top