fbpx
Connect with us

Treshja e Barcës pranon uljen e pagave!

Sport

Treshja e Barcës pranon uljen e pagave!

Treshja e Barcës pranon uljen e pagave!

Marc-Andre Ter Stegen, Frenkie De Jong dhe Clement Lenglet kanë pranuar kërkësen e skuadrës së Barcelonës për ti ulur pagat, raporton Catalunya Radio.

Ata pranuan këtë kërkesë nga skuadra e tyre përkundër faktit që të gjithë futbollistët tjerë ishin kundër uljes së mëtejshme të pagave.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top