fbpx
Connect with us

Tregojnë LIVE për s*ks në avion? Stjuardesat shqiptare e thonë troç: PO, e ke mi bërë disa herë. Është…

Lajme

Tregojnë LIVE për s*ks në avion? Stjuardesat shqiptare e thonë troç: PO, e ke mi bërë disa herë. Është…

Dy stjuardesat shqiptare kanë rrëfyer pa dorashka eksperiencat e tyre dhe të veçantën për të qëndruar gjatë në ajër.

“Është një punë e bukur sepse ke një jetë shumë dinamike duke udhëtuar gjatë gjithë kohës në vende të ndryshme. I vetmi problem është që nuk je për familje pasi je larg partnerit”, tha njera prej tyre.shty,pe rekla.men per te shikuar video.n

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top