fbpx
Connect with us

Transferim i vlefshëm 50 milionë euro: Zbulohet goditja e parë e Pirlos për merkaton e janarit

Sport

Transferim i vlefshëm 50 milionë euro: Zbulohet goditja e parë e Pirlos për merkaton e janarit

Transferim i vlefshëm 50 milionë euro: Zbulohet goditja e parë e Pirlos për merkaton e janarit

Juventus nuk e ka nisur në mënyrën më të mirë sezonin e ri. Biankonerët kanë grumbulluar vetëm 8 pikë pas katër ndeshjeve të luajtura në Serie A dhe renditen në vendin e pestë.Pirlo është i vetëdijshëm se skuadra ka nevojë për përforcime dhe mediat italiane kanë zbuluar goditjen e parë të Juventusit për merkaton e janarit.Bëhet fjalë për yllin e Lyon, Houssem Aouar. Agnelli ka përgatitur një ofertë prej 50 milionë eurove për 22-vjeçarin.

Pirlo e pëlqen shumë francezin dhe e dëshiron me çdo kusht atë në skuadër që në janar

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top