fbpx
Connect with us

Torino tenton rinovimin me Belottin!

Sport

Torino tenton rinovimin me Belottin!

Torino tenton rinovimin me Belottin!

Torino duket se ka hasur në vështirësi për të rinovuar kontratën me Andrea Belottin, sipas raportimeve të Calcio Mercatos.

Kontrata aktuale e Belottit skadon në 2022 dhe aktualisht futbollisti nuk është duke dhënë kurrfarë shenje që dëshiron rinovimin me këtë skuadrës.

AC Milan dhe Tottenham kanë qenë dy skuadrat që kanë qenë të interesuara më herët për shërbimet e tij por që dështuan ta transferojnë atë.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top