fbpx
Connect with us

T’kam dasht”/ U tha se Roberti i dedikoi këngë pas ndarjes, reagon Nora Istrefi!

tjera

T’kam dasht”/ U tha se Roberti i dedikoi këngë pas ndarjes, reagon Nora Istrefi!

Ndarja e tyre ka qenë prej muajsh në qendër të vëmendjes së mediave, por Nora dhe Roberti vazhdojnë të ruajnë një marrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin. Së fundmi Roberti ka publikuar këngën e tij të re që vjen në bashkëpunim me Kley dhe Fabio. “Sa shumë t’kam dasht. Të lutem kthehu prapë”, këndon Roberti në këngën e re.Duke e lënë mënjanë ndarjen, Nora ka befasuar ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni:

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

To Top