fbpx
Connect with us

“Ti e di që kam qenë i vi rgjër”/ Elita i bën pyetjen e sikletshme Gjikos që jep përgjigjen e papritur

tjera

“Ti e di që kam qenë i vi rgjër”/ Elita i bën pyetjen e sikletshme Gjikos që jep përgjigjen e papritur

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë një ndër çiftet më të komentuar të showbizit shqiptar. Mbrëmjen e djeshme ata ishin të ftuar në emisionin “Nin”, në Klan Kosova, ku u bënë pjesë e sfidës “Haje ose thuaje”.

Gjiko: Po, ti e di që kam qenë i vi rgjërElita: Nuk është e vërtetë aspak, por ka patur shumë komentues që janë habitur, prandaj unë po të pyes me kë e ke patur puthjen e parë?Gjiko refuzoi të përgjigjej duke u shprehur se ka qenë shumë i vogël dhe nuk e mban mend.5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top