fbpx
Connect with us

Tha se u fejua me vajzen per dokumenta, vajza “fu.ndos” Andin me veprimin e saj

tjera

Tha se u fejua me vajzen per dokumenta, vajza “fu.ndos” Andin me veprimin e saj

Armand Shehi, një nga konkurrentët e “Përputhen” arriti të tërhiqte vëmendje me paraqitjen e tij për mënyrën e artikulimit dhe reagimit të përgjigjeve në emision në puntatat e para.

Në rrjet dolën disa foto të tij me një vajzë nga Kosova, e cila jetonte në Suedi.
Sipas informatave, ajo ishtee fejuara e tij.

Ky i fundit deklaroi sot në emision:
Kjo ne fakt eshte dicka reale qe ka ndodhur perpara. Me perpara se te fillonte emisioni. Lidhja me vajzen ka ndodhur dhe ka zgjatur 7 muaj. Keto jane disa nga foto… Ajo eshte ish e dashura ime. Ndoshta i ka nxj.erre edhe ajo fotot, une nuk kam kontakte me me ate.

Bora: Ti ke komentuar me të gjatë kohës që je pjesë e programit?
Andi: Jo, nuk ka lidhje fare… mbaj pergjegjesi te plote se nuk jam ne nje lidhje. Nese nje person ka nje prove te forte le ta sjelle dhe une do kerkoj falje.

Por, nëse ata janë n.darë, përse vajza në Instagramin e saj mban unazën që kishte në fotot e publikuara me Armandin, flamurin shqiptar + atë suedez dhe shkronjën “A”?

Mos vallë, Andi synon vetëm të përfitojë nga “Përputhen” duke marrë famën, për të vazhduar aktrimin në fushën e reklamimeve në rrjetet sociale?

Mos vallë L. e pret atë në Suedi?
Pyetja që shtrohet: A është Andi i “Përputhen” një aktor i mirë?

Dhe, çfarë mendoni ju për gjithë këtë?

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top