fbpx
Connect with us

Teuta nuk do t’ia di për moshën, po duket si vajzë e re e veshur me minifund

Lajme

Teuta nuk do t’ia di për moshën, po duket si vajzë e re e veshur me minifund

Teuta nuk do t’ia di për moshën, po duket si vajzë e re e veshur me minifund

Teuta Selimi është këngëtarja shumë e njohur kosovare.Ajo është shumë aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje e në koncerte, shkruan ORAinfo.Teuta njihet sidomos për paraqitjet e saj plot stil.Në foton e fundit ajo është shfaqur me minifund dhe po duket shumë sensuale.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

To Top