fbpx
Connect with us

Tetë ditë nga përfundimi i merkatos: Juventus ka gati 50 milionë euro për bombën e merkatos!

Sport

Tetë ditë nga përfundimi i merkatos: Juventus ka gati 50 milionë euro për bombën e merkatos!

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Tetë ditë nga përfundimi i merkatos: Juventus ka gati 50 milionë euro për bombën e merkatos!Tetë ditë kanë mbetur deri te përfundimi i merkatos në Itali.Të gjithë klubet janë duke punuar për përforcimet e fundit, ndërsa Tuttosport, raporton se Juventus është duke bërë gati goditjen e fundit për këtë merkato.Biankonerët kanë përgatitur një ofertë prej 50 milionë eurove për Chiesan dhe Correan.

Te Juventus e dëshirojnë transferimin e njërit prej tyre me ngulm dhe tani mbetet ta shohim se cili klub do ta pranojë ofertën.Chiesa duket se është më pranë Juventusit, pasiqë dëshiron largimin nga Fiorentina, ndërsa Lazio nuk planifikon ta shesë Correan.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top