fbpx
Connect with us

Ter Stegen tek gjiganti i Serie A?!

Sport

Ter Stegen tek gjiganti i Serie A?!

Ter Stegen tek gjiganti i Serie A?!

Siç raporton Mundo Deportivo, portieri gjerman i Barcelonës, Marc-Andre Ter Stegen mund të marrë vendin e Handanovic të Interit.Neroazzurët duket se nuk po bën shaka për këtë tentativë duke parë që gjermani ka disa muaj që nuk po arrin një marrëveshje për të rinovuar kontratën.Bisedimet mes katalanasve dhe portierit duket se kanë ngecur dhe këtë situatë kërkon ta shfrytëzojë më së miri Antonio Conte i cili kërkon një emër tjetër për portën e tij.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top