fbpx
Connect with us

“Tdu´du”, Dafina Zeqiri i shpreh publikisht dashurinë Dj Geek

Magazin

“Tdu´du”, Dafina Zeqiri i shpreh publikisht dashurinë Dj Geek

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë një ndër çiftet më të komentuar të shoëbiz-it kohët e fundit. Vetëm pak kohë më parë dyshja u shfaqën në publik, duke mos fshehur më lidhjen e tyre.

Përmes një postimi në “Instagram”, Dafina ka publikuar një foto romantike me Dj Geek teksa shkëmbejnë puthje. Bashkangjitur fotos këngëtarja ka shkruar dhe një dedikim për partnerin e saj. “Tdu, du”-shkruan ajo.

Pak ditë më parë edhe  Dj Geek  publikoi fotot romantike duke u puthur me këngëtaren, për të pranuar njëherë e mirë se janë bashkë dhe më të dashuruar se kurrë.

Continue Reading
You may also like...

More in Magazin

Te fundit

Facebook

Populare

To Top