fbpx
Connect with us

Tayna vik,time e Dafines? Kush eshte fajtorja ne kete histori?

tjera

Tayna vik,time e Dafines? Kush eshte fajtorja ne kete histori?

E teksa gjithe rrjeti zjeu per disset mes Taynas dhe Dafines, kjo e fundit ka vendosur te publikoje nje foto te Eminem pa tekst.

Ne anen tjeter Tayna ka publikuar nje shprehje qe thote se nuk e ka me Dafinen por e merr si personale pikerisht ai njeri qe ka bere keq.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top