fbpx
Connect with us

Tayna ndihet e bekuar dhe falënderuese për ato që i ka në jetë

Magazin

Tayna ndihet e bekuar dhe falënderuese për ato që i ka në jetë

Reperja e njohur, Tayna është pothuajse në fillimet e karrierës, por ajo ka arritur që shumë shpejt të ‘shpërthejë’ dhe sot është një prej artisteve më të suksesshme shqiptare.

Tayna e cila po iu përmbahet masave për të qëndruar në shtëpi, nuk i ka lënë anash adhuruesit e saj duke publikuar këngë e re “A jo” gjatë kësaj kohe.

Reperja nga Prizreni është poashtu një femër që lexon shumë dhe shpesh herë poston librat dhe shprehje motivuese në rrjetet sociale.

Të fundit herë ajo është treguar mirënjohëse për të gjitha ato që jeta i ka ofruar, Tayna falënderoj Zotin për të gjitha bekimet.

“Unë shkruaj gjithçka për atë që jam mirënjohëse në këtë fletore çdo ditë, kështu që mund ta lexoj dhe të ndihem ndihem më mirë kurdo që ndihem keq.

Të jesh mirënjohëse në jetë, të sjell më shumë gjëra për të qenë e tillë, kështu që unë rrallë ndihem keq sidoqoftë, por kjo është mënyra se si e falënderoj Zotin për bekimet e mia”, ka shkruar Tayna në postim./Indeksonline/

Continue Reading
You may also like...

More in Magazin

Te fundit

Facebook

Populare

To Top