fbpx
Connect with us

Tayna gati sa nuk zvishet krejt

Lajme

Tayna gati sa nuk zvishet krejt

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Tayna vë në pah lin jat perfekte.

Tayna krahas angazhimeve të shumta në muzikë ka gjetur kohë edhe për pak pushime, ajo fundmi është relaksuar në një pishinë të mbyllur.

Rep artistja publikoi disa imazhe dhe video nga ky ‘mini pushim’, dhe në postimin e bërë ku ajo shfaqet në bi.ki.ni.

Ndryshe, s ai përket muzikës kënga e fundit nga ajo është bashkëpunimi me Mozzik ‘Edhe ti’ një projekt që arriti miliona klikime në Youtube.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top