Connect with us

Tabela e shezlongeve ne Durres qe po cudit te gjithe rretin

Latest

Tabela e shezlongeve ne Durres qe po cudit te gjithe rretin

Nje foto eshte postuar ne rrjetet sociale diten e sotme ku tregon se shezllonat kushtojne 3000 leke nga e hena ne te premten ndersa te shtune dhe te diele nga 5000 leke.

Ky eshte nje pronar i sinqert te pakten e tregon te verteten. PO mendimi juaj per kete tabele cili eshte?

Ndersa komentet jane nga me te ndryshmet.

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top