fbpx
Connect with us

Ta rrëqethin shpirtin! Po ikin për një jetë më të mirë në Gjermani, ishin futur 11 veta në bagazh të makinës dhe tre ishin fëmijë

tjera

Ta rrëqethin shpirtin! Po ikin për një jetë më të mirë në Gjermani, ishin futur 11 veta në bagazh të makinës dhe tre ishin fëmijë

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Ata po ikin për një jetë më mirë sepse vendi i tyre nuk u jep me një të ardhme. Raportohet nga mediat gjermane se në kufirin gjermano-austriak janë kapur disa refugjatë.

E ditur bëhet se pol icia fede rale para ndaloi kontra band imin e dhjetë shtetasve afganë në kufirin gjermano-austriak.

Njëmbëdhjetë gra dhe burra po udhëtonin me një makinë të vogël. Ajo që është më e dhimbshme është se thuhet se 11 prej tyre ishin f utur në bagazh.

Mes tyre ishin dhe tre fëmijë, të moshës 1, 6 edhe 8 vjeç.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

To Top