fbpx
Connect with us

Ta rrëqeth shpirtin! 12-vjeçari autik pi zbardhues rrobash dhe jep shpirt më pas në spital, nëna e tij flinte gjumë

tjera

Ta rrëqeth shpirtin! 12-vjeçari autik pi zbardhues rrobash dhe jep shpirt më pas në spital, nëna e tij flinte gjumë

12-vjeçarit Ronnie Phillips dhe vëllai i tij 11-vjeçar dolën me vrap nga shtëpia për t’u takuar me miqtë e tyre. Por më pas një ngjarje shumë e rëndë ndodhi.

Raportohet se mendohet se Ronnie iu dha një pije që përmbante zbardhues për rrobat. 12-vjeçari ishte autik dhe ai ka humbur jetën prej kësaj.

Djaloshi ka ndërruar shpirt në spital dhe fotoja e tij ta prek shpirtin. Kur ka ndodhur kjo ngjarje e rëndë nëna e dy djemve ishte në gjumë.

Si tregon nëna e tyre djemt e saj kishin pirë edhe al kool dhe ajo ka treguar se ata mund ta kenë përzier edhe me pije të tjera. Sipas nënës së tyre Danielle Potter ata mund ta kenë marrë zbardhuesin e rrobave nga shtëpia.

Nëna e tyre është në gjendje të rën dë psi kologjike. Kurse po licia ende po he ton. Vëllai i tij është mirë dhe ka mundur të mbijetojë

Burimi: Daily Star/ Përktheu dhe përshtati: Revista Ora

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top