fbpx
Connect with us

Swansea në bisedime me Borinin!

Sport

Swansea në bisedime me Borinin!

Swansea është duke diskutuar me ish sulmuesin e Liverpool, Fabio Borini për një transferim të mundshëm, raporton The Athletic.

Swansea ka kohë që është në kërkim të një sulmuesi dhe tashmë duket se e ka gjetur të duhurin.

Ish sulmuesi i AC Milan më herët ka qenë pjesë e kësaj skuadre në formë huazimi në 2011.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top