fbpx
Connect with us

SubhanAllah: Foshnja 15 Muajsh Teshtitë Dhe Thotë “Elhamdulilah”

tjera

SubhanAllah: Foshnja 15 Muajsh Teshtitë Dhe Thotë “Elhamdulilah”

Një video e cila u bë virale nëpër rrjetet sociale shfaqë një foshnje dy muajshe, e cila bën një veprim jo të zakonshëm. Ajo në video shihet duke tështitë dhe më pas falënderon Zotin me shprehjen islame “Elhamdululah”.
Komentuesit këtë veprim të kësaj foshnje e kanë quajtur mrekulli, pasi që kjo nuk ndodh zakonshëm që një foshnjë dy muajshe të dijë të shqiptojë këto fjalë.Shty,pe rek.lam.en dhe vazh.do

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

To Top