fbpx
Connect with us

Suarez flet i trishtuar dhe me lot në sy: Nuk e prisja këtë mënyrë largimi

Sport

Suarez flet i trishtuar dhe me lot në sy: Nuk e prisja këtë mënyrë largimi

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Suarez ka thënë se nuk e priste në këtë mënyrë largimin.

I trishtuar dhe me lotë në sy Luis Suarez i ka dhënë lamtumirën Barcelonës nëpërmjet një konference për shtyp ku bashkë me të ka qenë i pranishëm edhe presidenti Josep Maria Bartomeu.

Pas 6 vitesh te Barça të mbushur me suksese të shumta “El Pistolero” do të provojë një aventurë të re te Atletico Madrid duke u larguar nga Blaugranat me 198 gola të realizuar në 283 ndeshje, shifra këto që tregojnë klasin e uruguianit.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top