fbpx
Connect with us

S’përmbahet “çifti” në mes të Tiranës, marrëdhënie s*ksuale brenda makinës

tjera

S’përmbahet “çifti” në mes të Tiranës, marrëdhënie s*ksuale brenda makinës

Pamje +18 janë regjistruar mbrëmjen e djeshme përballë Ministrisë së Drejtësisë në Tiranë.

Dy persona shihen teksa kryejnë marrëdhënie s*eksuale në mes të rrugës, brenda makinës.

Pamjet janë kapur nga një qytetare e rastësishme dhe janë dërguar në redaksinë e JOQ.

Një një moment vajza e ka kuptuar që po filmohet dhe ngre kokën, por qytetarja e fik filmimin.

Më poshtë pamjet:

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

To Top