fbpx
Connect with us

S’përmbahet “çifti” në mes të Tiranës, kryejnë s*ks brenda makinës (VIDEO)

Lajme

S’përmbahet “çifti” në mes të Tiranës, kryejnë s*ks brenda makinës (VIDEO)

Dy persona shihen teksa kryejnë mar rë dhë nie s*ek su al e në mes të rrugës, brenda makinës.

Pamjet janë kapur nga një qytetare e rastësishme dhe janë dërguar në redaksinë e JOQ ALBANIA.

Një një moment vajza e ka kuptuar që po filmohet dhe ngre kokën, por qytetarja e fik filmimin. Kujtojmë se zona përballë Ministrisë së Drejtësisë është vendi i preferuar i disa vajzave apo edhe tran sgjin orëve që kërkojnë klientë.Shty,pe rek.lam.en dhe vazh.do

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top