fbpx
Connect with us

“Sot paradite i buzëqeshur”, fjalët prekëse të shokut të 22 vjeçarit që humbi jetën në aksident

tjera

“Sot paradite i buzëqeshur”, fjalët prekëse të shokut të 22 vjeçarit që humbi jetën në aksident

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

“Sot paradite i buzëqeshur”, fjalët prekëse të shokut të 22 vjeçarit që humbi jetën në aksident

Arjanit Prokshi, ka prekur të gjithë me postimin që ka bërë për shokun e tij tashmë të ndjerë Xhemal Gashin, i cili hum’bi jetën në një aks’ident trafiku.

Prokshi ka shkruar se ndjehet i tro’nditur me lajmin për vd’ekjen e Xhemalit, teksa thekson se sot paradite ai ishte i buzëqeshur dhe kush do e besonte se në mbrëmje do të ndërronte jetë.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top