fbpx
Connect with us

Sot është nënë e dy fëmijëve por shikoni si ka qenë fëmijë para shumë vitesh Ami, paska pësuar ndryshim dra stik

tjera

Sot është nënë e dy fëmijëve por shikoni si ka qenë fëmijë para shumë vitesh Ami, paska pësuar ndryshim dra stik

Padyshim Amarda Toska është një ndër moderatoret më të bukura dhe të pëlyera nga publiku shqiptar. Sot është nënë e dy fëmijëve, Joelit dhe Sia-s. Të gjithë e njohin edhe si bashkëshortja e moderatorit të famshëm, Ermal Mamaqi.Sot në emisinin “Fun Day” me moderatoren Fatma Methasanin në rubrikën ‘Dikur dhe Sot’ është sjellë në vëmendje fëmijëria e Amit dhe ju mund ta shihni si dukej në foton më poshtë. E qeshura karakteristike e saj jep shkëlqimin e duhur fotos dhe duhet thënë se dukej shumë e bukur edhe në ato kohë.

Padyshim Amarda Toska është një ndër moderatoret më të bukura dhe të pëlyera nga publiku shqiptar. Sot është nënë e dy fëmijëve, Joelit dhe Sia-s. Të gjithë e njohin edhe si bashkëshortja e moderatorit të famshëm, Ermal Mamaqi.Sot në emisinin “Fun Day” me moderatoren Fatma Methasanin në rubrikën ‘Dikur dhe Sot’ është sjellë në vëmendje fëmijëria e Amit dhe ju mund ta shihni si dukej në foton më poshtë. E qeshura karakteristike e saj jep shkëlqimin e duhur fotos dhe duhet thënë se dukej shumë e bukur edhe në ato kohë.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top