fbpx
Connect with us

Songyli Jep Lajmin E Madh Pas Ndarjes Nga Burri

Lajme

Songyli Jep Lajmin E Madh Pas Ndarjes Nga Burri

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Songyli Jep Lajmin E Madh Pas Ndarjes Nga Burri.Gokçe Akyildiz është bërë shumë e njohur me rolin e “ëë” në serialin “Lule të vetmuara” nje serial shume i bukur dhe shume i ndjekur nga Shqiptaret.

Pas përfundimit të këtij seriali në Turqi, aktorja 27-vjeçare e ka lënë pak pas dore karrierën në aktrim dhe u përqëndrua tek biznesi i saj. Ajo eshte ndar nga bashkeshorti i saj por fundmi ajo ka provuar dhe një eksperiencë të re Gokçe ka modeluar për stilisten Neslisah Yilmaz.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top