fbpx
Connect with us

Solskjaer tregonse a do ta realizojë Pogba ëndrrën e tij duke u transferuar te Real Madridi

Sport

Solskjaer tregonse a do ta realizojë Pogba ëndrrën e tij duke u transferuar te Real Madridi

Mesfushori francez së fundi ka deklaruar se ëndërron që një ditë të luajë për Real Madridin.

A do ta realizojë Pogba ëndrrën e tij duke u transferuar te Reali, përgjigjet Solskjaer.Ole Gunnar Solskjaer ka hedhur poshtë pretendimet se Paul Pogba mund të largohet në drejtim të Real Madridit.Mesfushori francez së fundi ka deklaruar se ëndërron që një ditë të luajë për Real Madridin.Ish futbollisti më i shtrenjtë në botë ka qenë i lidhur me Real Madrid që një kohë të gjatë, duke u pëlqyer shumë edhe nga Zinedine Zidane.

“Paul është një lojtar i jonë”, ka deklaruar Solskjaer.“Ai do të jetë këtu edhe për dy vjet dhe jam i sigurt se ai është i përqendurar të bëjë më të mirën për ne”.“Ne duam të shohim më të mirën për Paul dhe jam i sigurt që në dy vitet e ardhshme do të marrim më të mirën prej tij”.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top