fbpx
Connect with us

Skuadra e Barcelonës bënë publik numrat e lojtarëve, kush do ta mbajë numrin 9

Sport

Skuadra e Barcelonës bënë publik numrat e lojtarëve, kush do ta mbajë numrin 9

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Skuadra e Barcelonës bënë publik numrat e lojtarëve, kush do ta mbajë numrin 9.Kush do të mbajë numrin 9 tek skudra e Barcelonës?Skuadra e Barcelonës ka bërë publik numrat e lojtarëve në fanellat e reja.Pas mbylljes së afatit kalimtar, Barcelona dështoi që të transferojë Memphis Depayn dhe Eric Garcia, ndërsa largimet e fundit ishin, Jean-Clair Todibo në formë huazimi në ligën portugeze te skuadra Benfica dhe Rafinha Alcantara në Francë te skuadra e PSG-së.Ndërsa lojtarët e fundit të cilët janë regjistruar si pjesë e skuadrës katalonase, janë Rique Puig, Ronald Araujo dhe Matheus Fernandes.

Matheus Fernandes ende nuk është prezantuar te skuadra e parë e Barcelonës, ai ka pësuar lëndim në stërvitje me skuadrën dhe kjo është arsyeja që e ka penguar lojtarin të prezantohet me fanellën e Barçës.Pas largimit të Luis Suarez te skuadra e Atletico Madrid, numri 9 në ekip ka qenë i lirë, ku sot pas zyrtarizimit nga skuadra e Barcelonës, numrin 9 do ta mbajë Martin Braithëaite i cili u transferua në shkurt të vitit 2020 nga skuadra e Leganes.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top