fbpx
Connect with us

Skriniar dhe gara europiane për të!

Sport

Skriniar dhe gara europiane për të!

Skriniar dhe gara europiane për të!

Për mbrojtësin e Inter, Milan Skriniar interesim kishin shfaqur dy skuadrat e mëdha europiane, Tottenham dhe Paris Saint GermainPSG bëri një tentativë të vonuar për sigurimin e shërbimeve të mbrojtësit sllovak.Spurs nga ana tjetër ishin shumë të interesuar për transferimin e 25 vjeçarit mirëpo një marrëveshje nuk mund të arrihej me skuadrën Neroazzure.

PSG nga ana tjetër bëri një ofertë huazimi 4 milionë eurosh dhe me të drejtë blerjeje prej 40 milionë eurosh më vonë mirëpo u refuzua shkaku që Inter pastaj nuk kishte kohë që të gjente një zëvëndësues për të.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top