Connect with us

Skenë si në filma! E reja shqiptare tentohet të rrëmbehet, autori nxjerr armën dhe ia drejton familjes saj (DETAJE)

Latest

Skenë si në filma! E reja shqiptare tentohet të rrëmbehet, autori nxjerr armën dhe ia drejton familjes saj (DETAJE)

Një ngjare e rëndë është shënuar në Prishtinë, ku një vajzë ka rënë pre e një tentative për ta grabitur. Mediat kosovare njoftojnë se autori ka tentuar që ta marrë me forcë dhe ta fusë në një mjet, ndërsa përmes një arme ka kërcënuar të atin dhe vëllanë e vajzës.

“Pasi kanë ardhur babai dhe vëllai i viktimës, i dyshuari me pistoletë i kishte kërcënuar dhe më pas ishte larguar.

Nuk dihen akoma shkaqet e ksaj skene te rende, gjithashtu behet e ditur se familja nuk kishte konflikte me asken per tu hakmarre.

I dyshuari gjendet në arrati”, njofton policia.

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top