fbpx
Connect with us

Skandali i Ronaldos gjatë ndeshjes së paluajtur kundër Napolit!

Sport

Skandali i Ronaldos gjatë ndeshjes së paluajtur kundër Napolit!

Skandali i Ronaldos gjatë ndeshjes së paluajtur kundër Napolit!

Ndeshja e javës së tretë ndërmjet Juventusit dhe Napolit nuk u zhvilluar për shkak se skuadra mysafire nuk u shfaq fare në stadium.Futbollistët e Juventusit ndoqën protokollin duke dalë në fushë së bashku me gjyqtarët në një ndeshje që dihej që nuk do luhej.Kur u kthyen në zhveshtore Ronaldo u nervozua tej mase kur ju kumtua që nuk mund të udhëtojë menjëherë në Portugali tek kombëtarja e tij.

Gazzetta dello Sport raporton se Ronaldo ishte furioz me drejtuesit e klubit dhe futbollistët pasi që duhej të qëndronte në hotel deri sa të vinte një leje për tu larguar nga autoritetet shëndetësore.Mirëpo këtë gjë portugezi nuk e priti duke u larguar nga hoteli dhe tashmë masa disiplinore mund të ndërmerren ndaj tij.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top