fbpx
Connect with us

S’ka më dyshime, Mozzik dhe Loredana ‘kapen’ së bashku midis Prishtinës

tjera

S’ka më dyshime, Mozzik dhe Loredana ‘kapen’ së bashku midis Prishtinës

Mozzik dhe Loredana tashmë duket se janë rikthyer, por ende vazhdojnë ta mbajnë të fshehur.

Ndonëse së bashku kanë një vajzë, Hana, dyshja kohë më parë ndanë rrugët me njëri-tjetrin.

Por, prej javësh ata janë parë së bashku, si në Gjermani ashtu edhe në Kosovë.shty,pe rekla.men per te shikuar video.n

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top