fbpx
Connect with us

S’ka hajgare me Milanin, po ia merrë Zidanit ‘ëndrrën e tij’

Sport

S’ka hajgare me Milanin, po ia merrë Zidanit ‘ëndrrën e tij’

Milan do t’ia merrë Zidanit ‘ëndrrën e tij’.

AC Milan ka filluar këtë sezon në Serie A në mënyrën më të mirë të mundshme ku në 3 ndeshje ka po kaq fitore.
Mirëpo Rossonerët kanë nevojë edhe për një goditje të madhe në merkaton e janarit dhe mesa duket e kanë shënjestruar emrin e duhur.

Bëhet fjalë për Nabil Fekir të Real Betis i cili pëlqehet tej mase edhe nga Zinedine Zidane i cili dëshiron ta ketë atë tek Real Madrid.

Real Betis për shërbimet e tij kërkon plot 60 milionë euro dhe nuk do të jetë ndonjë surprizë në qoftë se AC Milan do të paguajë një shumë të tillë pasi Real Madrid nuk do të falë ndonjë lëshim në merkato.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top