fbpx
Connect with us

Situatë tepër kritike nga koronavirusi në Greqi, shënohen qindra raste të reja në 24 orët e fundit

tjera

Situatë tepër kritike nga koronavirusi në Greqi, shënohen qindra raste të reja në 24 orët e fundit

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Autoritetet greke njoftuan sot 399 raste të reja të koronavirusit në vend, nga të cilat 55 në lidhje me vatra të njohura më parë dhe 33 janë identifikuar pas testeve në portat e vendit.

Numri i përgjithshëm i rasteve është 20541. Ndërkohë që 87 pacientë po trajtohen të intubuar ndërsa 229 pacientë janë liruar nga ICU.

Njëherësh duhet thënë se janë bërë publike 3 vdekje të tjera duke e çuar në 420 numrin e vdekjeve në vend.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top