fbpx
Connect with us

Simeone krijon një sulm të frikshëm: Atletico transferon Edinson Cavanin!

Sport

Simeone krijon një sulm të frikshëm: Atletico transferon Edinson Cavanin!

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Simeone krijon një sulm të frikshëm: Atletico transferon Edinson Cavanin!Atletico Madrid sot zyrtarizoi transferimin e Luis Suarezit nga Barcelona, mirëpo nuk mbaron me kaq.Siç shkruan Goal, Los Colchoneros synojnë edhe transferimin e Edinson Cavanit.Atletico i ka ofruar Cavanit kontratë një vjeçare me mundësi vazhdimi edhe për një vit tjetër.Cavani është joshur nga ideja për të luajtur së bashku me Suarezin te Atletico dhe marrëveshja pritet të arrihet ditët në vijim.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top