fbpx
Connect with us

Si nuk ka pasur shpirt? Babai i merr jetën djalit 11 vjeç dhe pastaj i jep fund jetës: Ajo nuk na ndan dot tani

Lajme

Si nuk ka pasur shpirt? Babai i merr jetën djalit 11 vjeç dhe pastaj i jep fund jetës: Ajo nuk na ndan dot tani

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Si nuk ka pasur shpirt? Babai i merr jetën djalit 11 vjeç dhe pastaj i jep fund jetës: Ajo nuk na ndan dot tani.Një ngjarje tr ag jike ka ndodhur në një apartament në Rivara afër Torinos. Një 47-vjeçar v rau për djalin e tij 11-vjeçar dhe më pas veten e vet.Sipas mediave italiane, paraprakisht burri i identifikuar si Claudio Baima Poma, kishte shkruar një postim ku theksonte: “Askush nuk mund të na ndajë. Ne po shkojmë në një udhëtim të gjatë”. Babai, punonjës i një firme inxhinierie nuk kishte leje për ar m ën.

“Ai më fajësoi mua për gjërat që nuk ishte i aftë t’i adresonte… Ata (babai dhe djali) ishin shumë të afërt. Në rastin më të keq, mendova se ai mund të më lën donte mua, jo djalin tonë. Ai ishte menduar të kthehej tek unë këtë pasdite. Gjithçka dukej normale”, rrëfeu gruaja.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

To Top