Connect with us

Si kurrë më parë, Artan Hoxha publikon foton e Belinda Ballukut dhe Ogerta Manastirliut që po qarkullon me shpejtësi

Latest

Si kurrë më parë, Artan Hoxha publikon foton e Belinda Ballukut dhe Ogerta Manastirliut që po qarkullon me shpejtësi

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar një foto ku shfaqen në mes të detit dy ministret, Belinda Balluku dhe Ogerta Manastirliu.

“Dhe yjet rrine e veshtrojne….

Edhe pse eshte piku i pushimeve, stafet e propagandes se qeverise deshmojne me “fakte?”, se nuk e marrin ate te “shkrete” rroge kot…

Ne te vertete po e perdor si foto ilustruese, per te treguar se, gjate dites se sotme, era fryn me drejtim nga perendimi ne lindje”, shkruan Hoxha.

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top