fbpx
Connect with us

Shyhretja po merret me fitnes, Do befasoheni sa është dobësuar (FOTO)

Lajme

Shyhretja po merret me fitnes, Do befasoheni sa është dobësuar (FOTO)

Shyhretja po merret me fitnes, Do befasoheni sa është dobësuar (FOTO)

Vitet po ikin, e këngëtares Shyhrete Behluli nuk po ia lënë shenjë. Po duket mjaftë freskët, ndonëse në të 60-tat e saj, shkruan “Kosovarja”. Shyhretja, ka ndryshuar shumë, pamja e saj më nuk është ajo e dikurshmja. Këngëtarja vit pas viti i ka dhënë tone më moderne pamjes së saj.
Kohët e fundit, të gjithë e kanë vrejtur që Shyhretja është dobësuar shumë. Këngëtarja tha se ka arritur të heq kilogramë përmes një diete të rekomanduar nga një nutricioniste vertet do befasoheni kur ta kqyrni qet inqizim te Shyhretes dhe veq shikone se edhe ju mund te arrini ta ben ket ndryshim veq kqyrne fill ma posht e gjeni;

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top