fbpx
Connect with us

SHYHRETE BEHLULI BËN KËNGËN ‘JAM SHQIPTAR’ ME KËNGËTARIN E NJOHUR TURK

Lajme

SHYHRETE BEHLULI BËN KËNGËN ‘JAM SHQIPTAR’ ME KËNGËTARIN E NJOHUR TURK

SHYHRETE BEHLULI BËN KËNGËN ‘JAM SHQIPTAR’ ME KËNGËTARIN E NJOHUR TURK

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behluli së shpejti do e publikojë këngën ”Jam shqiptar” në bashkëpunim me artistin e njohur turk, Sinan Akcil.Dyshja e njohur duket se tashmë kanë filluar edhe xhirimet e videoklipit të kësaj kënge.Disa pamje nga videoklipi i ka bërë publike vetë Shyhretja në Instagram.Në një pjesë të videoklipit këngëtarja kosovare dhe këngëtari turk shihen duke bërë shqiponjën me duar.Shty pe në pjesën e rek la mës për të vazhduar me lajmin

FOTO

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

To Top