fbpx
Connect with us

Shpresë!Foshnja E Sapolindiur I Heq Maskën Mjekut Që E Solli Në Jetë: Zoti Do Bëj Mirë!

Lajme

Shpresë!Foshnja E Sapolindiur I Heq Maskën Mjekut Që E Solli Në Jetë: Zoti Do Bëj Mirë!

Gjurmë shprese rreth situatës kaotike të krijuar nga pandemia Covid-19 vijnë falë një fotografie tanimë virale. Shty,pe rek.lam.en dhe vazh.do

Muajt e fundit, përdorimi i maskës është pjesë integrale e jetës sonë. Kjo pasi mbajtja e saj sipas ekspertëve ndihmon në frenimin e mëtejshëm të pandemisë COVID-19, e cila ka ka nosur botën.

Së fundmi, në rrjetet sociale po qarkullon një fotografi, ku një foshnjë e porsalindur shfaqet teksa i heq maskën mjekut që e solli në jetë. Këto pamje janë shpërndarë nga gjinekologu Samer Cheaib, i cili e ka cilësuar këtë episod si tejet interesant.

“Të gjithëve na duhej një shenjë që të na tregojë se shumë shpejt do t’i heqim maskat!”- shkroi ai.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

To Top