fbpx
Connect with us

“Shpresa v.des e parafundit, i fundit v.des…”. Stresi i bën dedikim special Berishës për ditëlindje

tjera

“Shpresa v.des e parafundit, i fundit v.des…”. Stresi i bën dedikim special Berishës për ditëlindje

Këngëtari kosovar Stresi ka uruar sot ish-kryeministrin e Shqipërisë, Sali Berisha, për ditëlindjen e tij të 76-të.

“Miq, sot 76 vjeç! Mirënjohje të pakufishme Zotit, familjes dhe të gjithe atyre që me dashurinë, miqësinë, besimin dhe mbështetjen kanë qenë dhe janë eleksiri i udhëtimit tim jashtë imagjinate 76 vjeçar. Zoti ju bekoftë!“, ka shkruar Berisha në Facebook.

Një urim i përzemërt për doktorin shkoi edhe nga reperi i njohur tropojan, Arkimed Lushaj – Stresi, i cili publikoi të njëjtën fotografi në rrjetet sociale.

“Shpresa v dês e parafundit i fundit v dês ti … Qofsh i lumtur përgjithmonë u bëfsh 1000 vjeç. 76 si 46”, shkroi Stresi në rrjetin social Instagram.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top