fbpx
Connect with us

Shkoi të aplikonte për punë, zhd uket 19-vjeçarja shqiptare, gazetari vë a larmin: Jeta e saj është në rr ezik

tjera

Shkoi të aplikonte për punë, zhd uket 19-vjeçarja shqiptare, gazetari vë a larmin: Jeta e saj është në rr ezik

Një e re shqiptare është zhd.ukur në Greqi, ndërkohë që kanë qenë të shumta apelet për gjetjen e saj.

Artemis Vassilis, 19 vjeç, më 16/10/20 u zhd.uk nga zona e Koropit, Atikë, njofton gazetari i Fax Neës Shpëtim Zinxhiria. Ajo ka sy kafe, gjatësi 1.62m dhe është e hollë. Ditën kur u zhd.uk ajo kishte veshur pantallona të zeza, një këmishë të kaltër të lehta dhe atlete të bardha.

“Vajza ka hu.mbur që nga dita e premte në orën 15.00 pasdite nga Koropi dhe është nisur për të shkuar në Paiania për të aplikuar për punë, në një dyqan Jumbo. Në orën 4 ajo është parë në ndalesën 2 Atika në Paiania. Jeta e saj është në rr.ezik.

Nëse dini ndonjë gjë, kontaktoni në shërbimin Silver Alert, ose në Linjën Kombëtare SOS 1065″, njofton gazetari Zinxhiria.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top