fbpx
Connect with us

Shkëmbimi i janarit: Brozovic në Madrid, ylli i Atleticos te Interi!

Sport

Shkëmbimi i janarit: Brozovic në Madrid, ylli i Atleticos te Interi!

Shkëmbimi i janarit: Brozovic në Madrid, ylli i Atleticos te Interi!
figure>

Lajm i bujshëm nga Spanja.E përditshmja spanjolle Mundo Deportivo, raporton se Interi synon transferimin e Stefan Savic në janar nga Atletico Madrid.Neroaxurët kanë pësuar më tepër gola sesa pritej në fillimin e sezonit dhe Conte ka kërkuar përforcime në mbrojtje.Zi-kaltrit janë duke konsideruar mundësinë e transferimit të Savic dhe janë të gatshëm të sakrifikojnë Brozovicin.

Te Atletico janë të hapur për këtë shkëmbim, sipas Mundo Deportivos dhe bisedimet pritet të fillojnë së shpejti.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top