fbpx
Connect with us

Shkaku i koronavirusit, shtyhet ndeshja në mes të Genoas dhe Napolit

Sport

Shkaku i koronavirusit, shtyhet ndeshja në mes të Genoas dhe Napolit

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Shtyhet ndeshja në mes të Genoas dhe Napolit shkaku i Covid-19.Ndeshja e Genoas kundër Napolit në Serie A që është dashur të luhet në ora 18:00 është shtyrë për në ora 19:00 për shkak se portieri Mattia Perin u testua pozitivë me COVID-19Java e dytë ishte paraparë që të fillojë me ndeshjet në ora 15:00, por kjo ndeshje është shtyrë edhe njëherë.

Kjo do të thotë se ka pasur kohë të mjaftueshme që të bëhen testet dhe tërë skuadra e Genoas për momentin është në karantinë.Pasi të bëhen edhe testet e dytë, skuadra e Genoas do të udhëtojë të dielën për në Napoli për ta luajtur ndeshjen.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top