fbpx
Connect with us

Sherr me Luanën në emisioni, zbadhet e vërteta e largimit të Rezart Veleshnjës

Lajme

Sherr me Luanën në emisioni, zbadhet e vërteta e largimit të Rezart Veleshnjës

Rezart Veleshnja është larguar nga “Shiko kush luan” dhe në vend të tij kemi parë Irgen Çelën, të njohur nga të gjithë si Xhoda. Arsyeja e largimit të tij të befasishëm nuk ishte bërë e ditur, por kjo deri më sot.

“Dosja.al” ka zbuluar se Rezarti ka debatuar ashpër me moderatoren dhe autoren e programit, Luana Vjollcën. Si pasojë e këtij debati, Luana e ka larguar aktorin nga “Shiko kush luan”.

Ndërkohë, “Prive” shkruan se sherri ka ndodhur në studio, në mes të xhirimeve dhe ka lënë të habitur dhe të ftuarit, të cilët janë riftuar një javë pas për xhirimin e një puntate të re.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top