Connect with us

Sheila Haxhiraj ‘çmend’ rrjetin, a është këngëtarja në një lidhje me Noizyn?/ ‘Më shumë se shokë!’

Latest

Sheila Haxhiraj ‘çmend’ rrjetin, a është këngëtarja në një lidhje me Noizyn?/ ‘Më shumë se shokë!’

Një deklaratë e Sheila Haxhirajt për reperin Rigels Rajku, i njohur si Noizy, po bën bujën më të madhe në rrjet.

Në një pyetje përgjigje me ndjekësit në Instagram, një ndjekës e pyeti Sheilën për raportet e saj me Noizyn.

“Po me Noizyn si i keni marrëdhëniet më përpara keni qenë miq jeni më…”– ishte pyetja e ndjekësit, të cilit Sheila iu ka përgjigjur me një video krahas së cilës shkruan: “Më shumë se miq”, shoqëruar me një emoji.

Në fakt Sheila Haxhiraj dhe Noizy njihen prej vitesh dhe kanë një shoqëri shumë të mirë prej vitesh me njëri-tjetrin.

Mesa duket, dyshja ka ‘ndezur’ edhe më shumë raportet mes njëri-tjetrin.

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top