fbpx
Connect with us

She rr me kunatin ditën e dasmës, nusja bëhet për spital me nënën e motrën. Zbardhet incidenti, ja fotot e tyre

tjera

She rr me kunatin ditën e dasmës, nusja bëhet për spital me nënën e motrën. Zbardhet incidenti, ja fotot e tyre


Nje dite dasme qe duhet te ishte me e bukura, do mbahet mend gjate por jo se u kalua aq mire, por per fundin qe pati.

Stefan Uillson, nga Uellsi i Britanisë, pa t’i prishet dasma kur shoqëruesi i dhëndrit, vëllai i tij, rr ahu keq nusen, mamanë dhe dy motrat e saj. Familja e nuses ishte duke ndihmuar dhëndrin e d ehur që të shkonte në shtrat, pasi kishte përfunduar ceremonia. Në atë çast, vëllai i tij erdhi duke thënë që i vëllai s’ishte më pjesë e familjes së tij, pasi s’duhej të ishte martuar me atë vajzë.

Më pas ai kishte s ulmuar nusen, mamanë e nuses, dy motrat dhe madje një taksist që e kishin thirrur. Për të gjitha këto ka marrë dënime në nga gjykata. Dasma u bë para katër muajsh dhe çifti s’është parë më bashkë që atëherë, e madje kanë deklaruar që po ndjekin secili rrugën e vet.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top