fbpx
Connect with us

Sfidoi Arbanën në muajt e fundit të shtatzanisë, por ç’gabim bën Eduarti? Ndjekësit shkrihen së qeshuri

tjera

Sfidoi Arbanën në muajt e fundit të shtatzanisë, por ç’gabim bën Eduarti? Ndjekësit shkrihen së qeshuri

Regjisori Eduart Grishaj ka sfiduar Arbanën në kuzhinë me një recetë për 5 minuta.

Ditën e djeshme, regjisori publikoi në Instagram disa video, ku shfaqej duke ushqyer disa lepuj me misra. “Arbana Osmani, receta ime për 5 minuta për një super darkë. Nesër do t’i sjell të gjithë për drekë”, ka shkruar Grishaj, krahas videove.

Ndërkohë, duket se kjo ide i ka pëlqyer shumë djalit të moderatores, e cila iu përgjigj: “Joni thotë na i sill të gjithë se do i mbaj te dhoma”.

Arbana dhe Eduarti jetojnë prej kohësh në një shtëpi bashkë me djalin e moderatores, por së shpejti, familja e tyre do të zgjerohet

Arbana do të sjellë në jetë një djalë dhe kështu Joni do të bëhet me vëlla.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

To Top