fbpx
Connect with us

SFIDA CHAMPIONS NDAJ DYNAMO KYIV/ Conte në dilemë për krahun e majtë, ja formacioni i mundshëm…

Sport

SFIDA CHAMPIONS NDAJ DYNAMO KYIV/ Conte në dilemë për krahun e majtë, ja formacioni i mundshëm…

SFIDA CHAMPIONS NDAJ DYNAMO KYIV/ Conte në dilemë për krahun e majtë, ja formacioni i mundshëm…

Interi kreu stërvitjen e fundit këtë mëngjes, para fluturimit për në Kiev, ku ditën e nesërm do të përballet me Shakhtar Donetsk, në sfidën e vlefshme për grupet e Ligës së Kampionëve. Në stërvitjen e sotme munguan Sensi dhe Sançez të cilët nuk u stërvitën me grupin.Rikthim i rëndësishëm është ai i Hakimit, i cili mungoi ndaj Mynshenglabah. Ka një balotazh për sa i përket krahut të majtë, ku tekniku italian duket ka dilema zgjedhjesh mes Kolarov dhe Perisiç.

FORMACIONI I MUNDSHËM I INTERIT:Handanoviç, D’Ambrosio, De Vraj, Bastoni, Hakimi, Barela, Brozoviç, Vidal, Kolarov/Perisiç, Lautaro Martinez, Lukaku.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top