Connect with us

Sezoni i ngarkuar me koncerte, ja ku takohen Sarah dhe Dj PM për tu q…

Latest

Sezoni i ngarkuar me koncerte, ja ku takohen Sarah dhe Dj PM për tu q…

Sarah Berisha dhe Dj Pm janë një nga çiftet më të pëlqyera të mòmentit.

Dyshja simpatike u lidhën gjatë qëndrimit në Big Bròther Vip Albania ndërsa lidhja e tyre pò ecën për mrekulli prej muajsh.

Duke qenë se vera është sezònë e ngjeshur me kòncerte për PM çifti gjejnë mënyra për t’u takuar.

Ka qenë Dagz ai që ka publikuar një videò ku tregòn çiftin teksa çmallet me njëri-tjetrin në autòstradë, vendtakimi i tyre gjatë turit muzikòr.

 

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top